Timeplan »

Timer i dag


09:00 - 09:45 Sykkel45 Charlotte
10:00 - 10:30 AktivSLYNGE 1 Charlotte
10:00 - 10:45 SeniorSTEP Tina
16:00 - 16:45 U&A StepStyrke INT Charlotte
17:00 - 17:45 HIT Elise
18:30 - 19:25 Sykkel INT Jarle
18:30 - 19:15 AktivCROSS. Christopher
18:30 - 19:25 StepStyrke INT Tina
19:30 - 20:30 BodyCombat Inger Lise
19:30 - 20:30 BodyPump Tina
19:45 - 19:55 Sykkel INTRO Mona
20:00 - 20:30 Sykkel 30 Mona
20:40 - 21:40 Pilates 60 Mona 0 på venteliste Booking
Alle ansatte »

Ansatte


Tor Fredrik

Daglig leder Paradis
torfredrik@aktiv365.com

Les mer »

Ingunn

Eier/Avd.leder gruppetrening Straume

Les mer »

Sissel

Eier/Daglig leder Straume

Les mer »

Vivian

Eier/instruktør

Les mer »

Charlotte H.

Medlemsservice/brukerstøtte
medlemsservice@aktiv365.com

Les mer »

Tina

Avdelingsleder Gruppetrening
tina@aktiv365.com

Les mer »

Inger Lise

Avdelingsleder - PT og Fitness
ingerlise@aktiv365.com

Les mer »

Lucie

Avdelingsleder Tennis og AFO
lucie@aktiv365.com

Les mer »

Cassandra

Hud- og fotterapeut
cassandra@spa-365.com

Les mer »

Ulf

Salg- og markedssjef
ulf@aktiv365.com

Les mer »

Camilla A

Back Office
camilla@aktiv365.com

Les mer »

Bli medlem

PREMIUMKORT: 05-24 
365 DAGER I ÅRET
 


 ÅPNINGSTIDER

Mandag 08-22
Tirsdag 08-22
Onsdag 08-22
Torsdag 08-22
Fredag 08-21
Lørdag 09-17
Søndag 10-21

ÅPNINGSTIDER - MINIAKTIV

Mandag til torsdag 09:15-11:45 og 17:15-20:30
Fredag 09:15-11:45
Lørdag 10:00-12:30
Søndag 10:00-12:00

 

Kontakt


Adresse: Tjernvegen 30, 5231 Paradis
Tlf: 55 91 26 00 - tast 1 for resepsjon, tast 2 for medlemsservice (mand-fred 08:30-16:00)
E-post: paradis@aktiv365.com

Informasjon


Vårt familiesenter i Fana er lokalisert på Paradis like ved Bybanen. Vi byr på et tradisjonsrikt aktivitetssenter med tilbud som:

  • Gruppetrening i sal og på sykkel
  • Markedets bredeste utvalg av barneaktiviteter
  • Svømmebasseng og badstu
  • Tennis og squash
  • Spa365, med et bredt utvalg av spa, velvære og hudbehandlinger
  • Topp moderne treningsutstyr
  • Slyngetrening i grupper
  • Bedriftstrening
  • Inspirerende og kunnskapsrike instruktører
  • Samarbeid med Paradis Sportsklinikk (manuelle terapeuter og fysioterapeuter)