Timeplan »

Timer i dag


09:15 - 10:15 StepStyrke INT Pia 26 ledige plasser Booking
17:00 - 19:00 AquaRelax 30 ledige plasser Booking
Alle ansatte »

Ansatte


Tor Fredrik

Daglig leder Paradis
torfredrik@aktiv365.com

Les mer »

Tor Fredrik

Daglig leder Paradis
torfredrik@aktiv365.com

Les mer »

Ingunn

Eier/Avd.leder gruppetrening Straume
ingunn@aktiv365.com

Les mer »

Ingunn

Eier/Avd.leder gruppetrening Straume
ingunn@aktiv365.com

Les mer »

Sissel

Eier/Daglig leder Straume
sissel@aktiv365.com

Les mer »

Sissel

Eier/Daglig leder Straume
sissel@aktiv365.com

Les mer »

Vivian

Eier/instruktør
vivian@aktiv365.com

Les mer »

Vivian

Eier/instruktør
vivian@aktiv365.com

Les mer »

Charlotte H.

Medlemsservice/brukerstøtte
medlemsservice@aktiv365.com

Les mer »

Charlotte H.

Medlemsservice/brukerstøtte
medlemsservice@aktiv365.com

Les mer »

Tina

Avdelingsleder Gruppetrening
tina@aktiv365.com

Les mer »

Tina

Avdelingsleder Gruppetrening
tina@aktiv365.com

Les mer »

Inger Lise

Avdelingsleder - PT og Fitness
ingerlise@aktiv365.com

Les mer »

Inger Lise

Avdelingsleder - PT og Fitness
ingerlise@aktiv365.com

Les mer »

Lucie

Avdelingsleder Tennis og AFO
lucie@aktiv365.com

Les mer »

Lucie

Avdelingsleder Tennis og AFO
lucie@aktiv365.com

Les mer »

Cassandra

Hud- og fotterapeut
cassandra@spa-365.com

Les mer »

Cassandra

Hud- og fotterapeut
cassandra@spa-365.com

Les mer »

Ulf

Salg- og markedssjef
ulf@aktiv365.com

Les mer »

Ulf

Salg- og markedssjef
ulf@aktiv365.com

Les mer »

Mona

Avd.leder Resepsjonen og MINIaktiv
mona@aktiv365.com

Les mer »

Mona

Avd.leder Resepsjonen og MINIaktiv
mona@aktiv365.com

Les mer »

Camilla A

Back Office
camilla@aktiv365.com

Les mer »

Camilla A

Back Office
camilla@aktiv365.com

Les mer »

Bli medlem

PREMIUMKORT: 05-24 
365 DAGER I ÅRET
 

Åpningstider 30.6-10.8


Mandag til torsdag 09-21
Fredag 09-17
Lørdag 10-17
Søndag PREMIUMKORT

 ÅPNINGSTIDER

Mandag 08-22
Tirsdag 08-22
Onsdag 06:30-22
Torsdag 08-22
Fredag 08-21
Lørdag 09-17
Søndag 10-21

ÅPNINGSTIDER - MINIAKTIV

MINIAKTIV er stengt i perioden 30.6-10.8

Mandag til torsdag 09:15-11:45 og 17:15-20:30
Fredag 09:15-11:45
Lørdag 10:00-12:30
Søndag 11:00-13:00

 

Kontakt


Adresse: Tjernvegen 30, 5231 Paradis
Tlf: 55 91 26 00 - tast 1 for resepsjon, tast 2 for medlemsservice (mand-fred 08:30-16:00)
E-post: paradis@aktiv365.com

Informasjon


Vårt familiesenter i Fana er lokalisert på Paradis like ved Bybanen. Vi byr på et tradisjonsrikt aktivitetssenter med tilbud som:

  • Gruppetrening i sal og på sykkel
  • Markedets bredeste utvalg av barneaktiviteter
  • Svømmebasseng og badstu
  • Tennis og squash
  • Spa365, med et bredt utvalg av spa, velvære og hudbehandlinger
  • Topp moderne treningsutstyr
  • Slyngetrening i grupper
  • Bedriftstrening
  • Inspirerende og kunnskapsrike instruktører
  • Samarbeid med Paradis Sportsklinikk (manuelle terapeuter og fysioterapeuter)