Timeplan »

Timer i dag


09:15 - 10:00 SH'BAM Inger Lise
10:10 - 10:40 BODYPUMP Ekspress Tina
10:15 - 11:00 Pilates 45 Camilla
17:00 - 19:15 Svømmekurs barn Rullering 15 ledige plasser Booking
18:30 - 19:25 AktivSIRKEL Jørgen 2 ledige plasser Booking
18:30 - 19:30 AktivUTE-BFG Menn Øyving Liland Bfg
18:30 - 19:30 AktivUTE-BFG Damer Henny Kvalheim Bfg
19:15 - 20:00 4x4 Sykkel Anniken 0 på venteliste Booking
19:15 - 20:00 Basseng stengt 1 på venteliste Booking
19:30 - 20:00 AktivSTEP 30 Pål 10 på venteliste Booking
20:10 - 20:40 StyrkeStang 30 Pål 12 på venteliste Booking
20:15 - 21:15 BODYBALANCE Anne D 5 på venteliste Booking
Alle ansatte »

Ansatte


Tor Fredrik

Daglig leder Paradis

Les mer »

Ingunn

Eier/Avd.leder gruppetrening Straume

Les mer »

Sissel

Eier/Daglig leder Straume

Les mer »

Vivian

Eier/instruktør

Les mer »

Charlotte H.

Medlemsservice/brukerstøtte
medlemsservice@aktiv365.com

Les mer »

Tina

Avdelingsleder Gruppetrening
tina@aktiv365.com

Les mer »

Inger Lise

Avdelingsleder - PT og Fitness
ingerlise@aktiv365.com

Les mer »

Lucie

Avdelingsleder Tennis og AFO
lucie@aktiv365.com

Les mer »

Cassandra

Hud- og fotterapeut
cassandra@spa-365.com

Les mer »

Ulf

Salg- og markedssjef
ulf@aktiv365.com

Les mer »

Bli medlem

PREMIUMKORT: 05-24 
365 DAGER I ÅRET
 


 ÅPNINGSTIDER

Mandag 08-22
Tirsdag 08-22
Onsdag 08-22
Torsdag 08-22
Fredag 08-21
Lørdag 09-17
Søndag 10-21

ÅPNINGSTIDER - MINIAKTIV

Mandag til torsdag 09:15-11:45 og 17:15-20:30
Fredag 09:15-11:45
Lørdag 10:00-12:30
Søndag 10:00-12:00

 

Kontakt


Adresse: Tjernvegen 30, 5231 Paradis
Tlf: 55 52 05 00
E-post: paradis@aktiv365.com

Informasjon


Vårt familiesenter i Fana er lokalisert på Paradis like ved Bybanen. Vi byr på et tradisjonsrikt aktivitetssenter med tilbud som:

  • Gruppetrening i sal og på sykkel
  • Markedets bredeste utvalg av barneaktiviteter
  • Svømmebasseng og badstu
  • Tennis og squash
  • Spa365, med et bredt utvalg av spa, velvære og hudbehandlinger
  • Topp moderne treningsutstyr
  • Slyngetrening i grupper
  • Bedriftstrening
  • Inspirerende og kunnskapsrike instruktører
  • Samarbeid med Paradis Sportsklinikk (manuelle terapeuter og fysioterapeuter)